Premijer liga
TOK UTAKMICA / Rudar - Željezničar 0:0, Radnik - Velež 0:0
Utakmicama u Prijedoru i Bijeljini počinje 26. kolo Premijer lige Bosne i Hercegovine.
15.04.2022. u 15:49

Od 16 sati na Gradskom stadionu u Prijedoru su se sastali Rudar i Željezničar, a susret je završio rezultatom 0:0.

Fudbaleri Veleža odigrali su neriješeno u gostima protiv Radnika, i ta utakmica je završena rezultatom 0:0.

Tekstualni prijenos današnjih mečeva 26. kola PLBiH mogli ste pratiti na portalu Faktor.ba.

-------------------------

Kraj susreta.

88. minut: Finiš susreta u Bijenjini, i dalje nema pogodaka.

80. minut: Deset minuta do kraja susreta, nema promjene rezultata.

66. minut: Brandao šutira a danas odlični Muminović spašava svoj tim.

54. minut: Radnik je mogao do vodstva. Bogdanović je intervenisao ispred Pantelića.

50. minut: Bez uzbuđenja u nastavku.

46. minut: Počelo je drugo poluvrijeme.

Kraj prvog dijela u Bijenjini.

40. minut: Blagojević šutira, lopta odlazi preko gola Veleža.

28. minut: Treća velika prilika za Velež na današnjem susretu. Muminović ponovo spašava gol Radnika.

25. minut. Odličan udarac Anđušića, Muminović sjajno brani.

15. minut: Nešto mirniji period igre u Bijenjini.

6. minut: Peco šutira, Muminović sjajno brani.

3. minut: Prva prilika za domaći tim, Živković je loše zahvatio loptu, tako da Bogdanović nije imao mnogo problema da odbrani svoj gol.

1. minut: Počeo je susret u Bijenjini.

17:58 sati: Dvoboj će suditi Dragan Petrović iz Banje Luke.

17:55 sati: Rođeni će u Bijeljini imati i motiv više, s obzirom na to da ove sezone u dva meča nisu okusili slast pobjede protiv Semberaca.

U prvom meču u Bijeljini bilo je 1:1, a Radnik je na stadionu Rođeni odnio pobjedu rezultatom 1:2, poslije čega je trener Feđa Dudić podnio ostavku, koju čelnici ljuda nisu prihvatili.

17:53 sati: Treneri su odredili početne sastave.

FK Radnik Bijeljina: Muminović, Nikić, Vazda, Vasić, Blagojević, Ristanović, Šarić, Živković, Đorić, Pantelić, Šubert.

FK Velež: Bogdanović, Radović, Bajrić, Zeljković, Pršeš, Anđušić, Peco, Hasanović, Vehabović, Zajmović, Dejanović.

17:50: Od 18 sati nas očekuje susret u Bijenjini između Radnika i Veleža.

Kraj susreta u Prijedoru.

87. minut: Nova velika šansa za Željezničar. Zec se našao u velikoj prilici, međutim njegov udarac odlazi pored gola.

85. minut: Sve su manje šanse da ćemo vidjeti pogodak na današnjem susretu.

72. minut: Treća dobra šansa za Subašića na današnjoj utakmici, lopta odlazi pored desne stative Rudara.

70. minut: Jakupović je uzdrmao prečku gostujućeg tima.

67. minut: Mreže u Prijedoru i dalje miruju.

57. minut: Plavi ponovo prijete preko Resića, ali Šćekić je danas talisman domaćeg tima.

51. minut: Galić centrira, Resić šutira glavom a danas odlični Šćekić ponovo brani.

Kraj prvog dijela u Prijedoru.

45. minut: Žuti karton za Ševkiju Resića.

43. minut: Veliki pritisak Plavih u finišu prvog dijela.

41. minut: Blažević požutio u redovima Željezničara.

40. minut: Subašić ponovo u šansi. Šćekić je bio savladan ali lopta odlazi pored gola.

38. minut: Greška Kosorića, velika šansa za Jukupovića ali Bender sjajno brani.

30. minut: Prošlo je sata igre u Prijedoru, mreže još uvijek miruju.

24. minut: Velika prilika za Rudar. Mandić ubacuje, a Amoah sa dva metara promašuje prazan gol.

22. minut: Mekić šutira, Šćekić bez problema brani.

15. minut: Od pokušaja Subašića iz šeste minute nema većih uzbuđenja.

7. minut: Žuti karton za Galića koji je oštro startovao na Amoaha.

6. minut: Prva velika šansa na utakmici. Subašić sjajno šutira ali golman Rudara brani.

1. minut: Počela je utakmica u Prijedoru.

15:57 sati: Utakmicu sudi Mateo Musa iz Čitluka.

15:56 sati: Željo ima teret gostujućeg terena. Plavi za trijumf van svog doma ne znaju još od decembra 2020. godine.

15:53 sati: Prijedorčani su posljednjeplasirani tim tabele, ove sezone slavili su samo tri pobjede, dok je Željo peti sa šest bodova zaostatka za trećeplasiranim Borcem.

15:52 sati: Treneri oba tima saopćili su početne sastave.

Rudar: Šćekić, Sadiku, Pavlović, Mandić, Hodžić, Marić, Amoah, Zekanović, Jakupović, Marmat, Redžić.

Željezničar: Bender, Galić, Kosorić, Cocalić, Blažević, Hajdarević, Mekić, Subašić, Štilić, Resić, Hodžić.

15:50 sati: Poštovani čitatelji portala Faktor, dobrodošli na tektustualni prijenos današnjih utakmica 26. kola Premijer lige BiH.