22. kolo
TOK UTAKMICA / Leotar - Željezničar 0:0, Radnik - Rudar Prijedor 0:0, Sloboda - Zrinjski 0:2
Današnjim susretima 22. kola završena je druga trećina Premijer lige Bosne i Hercegovine u fudbalu.
13.03.2022. u 12:38

Leotar i Željezničar su u Trebinju odigrali susret bez pogodaka.

U istom terminu u Bijenjini odigran je derbi začelja između Radnika i Rudar Prijedora, ali su i u tom susretu mirovale mreže.

Zrinjski je na Tušnju upisao gostujuću pobjedu protiv Slobode rezultatom 2:0. Dvostruki strijelac za Plemiće bio je Nemanja Bilbija.

Tekstualni prijenos današnjih mečeva 22. kola PLBiH mogli ste pratiti na portalu Faktor.ba.

------------------

Kraj susreta na Tušnju.

86. minut: Velika prilika za Slobodu. Hadžić šutira pored gola

73. minut: GOOLLLLLL. Bilbija postiže prelijep pogodak za 2:0.

68. minut: Šut Bilbije odlazi visoko preko gola.

64. minut: Navijači Slobode traže ostavku trenera Mladena Žižovića.

51. minut: GOOOOOOLLLL. Bilbija pogađa za vodstvo Zrinjskog.

50. minut: Penal za Zrinjski.

46. minut: Počelo je drugo poluvrijeme.

Kraj prvog dijela u Tuzli.

45. minut: Požutio i Beganović.

43. minut: Žuti karton za Bašića zbog opasnog faula.

32. minut: Sloboda bezopasna u dosadašnjem dijelu susreta.

30. minut: Pola sata igre na Tušnju, bez većih uzbuđenja.

20. minut: Irfan Hadžić zbog povrede napušta teren, umjesto njega ulazi Kamenar.

16. minut: Ukazuje se pomoć Hadžiću.

15. minut: Teren na Tušnju je ponovo u lošem stanju, što dodatno otežava igru.

8. minut: Slobodan udarac za Zrinjski. Šut Bilbije odlazi preko gola.

1. minut: Počeo je susret na Tušnju.

14:58 sati: Glavni arbitar ovog meča je Ermin Sivac.

14:56 sati: Uskoro počinje susret na Tušnju.

----------------

Kraj utakmica u Trebinju i Bijenjini.

85. minut: Još jedna velika šansa za Željezničar, Mekić šutira, lopta odlazi preko gola.

83. minut: Rudar bez šuta u okvir gola protiv Radnika.

75. minut: Velika prilika za Cocalića, ostaje 0:0.

63. minut: Rudar je mogao do vodstva u Bijenjini, međutim veliki promašaj Jakupovića.

60. minut: U Bijenjini bez većih uzbuđenja u nastavku.

56. minut: Igra se u posljednjih nekoliko minuta preselila na polovinu Željezničara.

50. minut: Bekrić ponovo šutira, Puletić na visini zadatka.

47. minut: Bekrić šutira, Puletić ponovo sjajno brani.

14:02 sati: Poznati su sastavi za utakmicu Sloboda - Zrinjski.

FK SLOBODA: Bukvić, Jusić, Karišik, Osmić, Ćivić, Kurtalić, Kapetanović, Predragović, Veselinović, Beganović, Ramić.

HŠK ZRINJSKI: Čondrić, Jakovljević, Magdić, Ćorluka, Memija, Savić, Bašić, Tičinović, Janković, Bilbija, Hadžić.

Kraj prvog dijela u Trebinju i Bijenjini.

43. minut: Šut Subašića, Puletić sjajno brani.

30. minut: Štilić šutira, lopta odlazi preko gola.

28. minut: Žuti karton za Subašića i trenera Mulalića.

15. minut: Mirniji period igre na oba današnja susreta.

7. minut: Mekić šutira pored gola.

6. minut: Još jedna odlična prilika za goste. Bekrić šutira a golman Leotara sjajno brani.

5. minut: Velika šansa za Željezničar. Mekić je uputio centaršut a Hodžić šutirao pored lijeve stative.

4. minut: Leotar je zaprijetio preko Govedarice, njegov šut odlazi pored gola.

1. minut: Počela su današnja dva susreta 22. kola Premijer lige BiH.

12:50 sati: Pravdu u Trebinju dijelit će Musa Mateo, dok je za glavnog arbitra za meč u Bijenjini određen Admir Šehović.

12:42 sati: Sastavi za utakmicu u Bijenjini.

FK RADNIK: Muminović, Sušić, Popara, Šubert, Ristanović, Đorić, Urošević, Vasić, Pantelić, Hasukić, Živković.

FK RUDAR PRIJEDOR: Šćekić, Pekija, Pavlović, Zekanović, Sajak, Redžić, Hodžić, Marmat, Jakupović, Amoah, Mandić.

12:41 sati: Poznati su sastavi za susret u Trebinju.

FK LEOTAR: Puletić, Milović, Chichba, Đurić, Stanojević, Milić, Čolić, Santrač, Dujaković, Sekulović, Govedarica.

FK ŽELJEZNIČAR: Bender, Galić, Cocalić, Kosorić, Blažević, Mekić, Hajdarević, Bekrić, Subašić, Štilić, Hodžić.

12:40 sati: Poštovani čitatelji portala Faktor, dobrodošli na tekstualni prijenos utakmica Leotar - Željezničar i Radnik - Rudar Prijedor.