Serie A
Rutinska pobjeda Lulićevog Lazija
22.09.2019. u 22:42

Fudbaleri Lazija zabilježili su drugu ovosezonsku pobjedu nakon što su večeras na Olimpicu s 2:0 savladali Parmu.

Nebeskoplavi su do vodstva stigli u osmoj minuti golom Cire Immobilea, a nakon asistencije Luisa Alberta.

S minimalnom prednošću domaći tim, kojeg je i večeras kao kapiten predvodio bivši bh. reprezentativac Senad Lulić, otišao je na poluvrijeme.

Lazio je pobjedu ovjerio u 67. minuti susreta kada je dodavanje Milinković-Savića u gol za 2:0 pretvorio Marušić.

Pet minuta prije kraja utakmice Lulića je je zamijenio Jony.

Ranije danas bodove su podijelili Atalanta i Fiorentina, a gosti iz Firence su u finišu susreta prokockali dva boda prednosti. U meču koji je okončan rezultatom 2:2 prvjenac za Viole postigao Franck Ribery.

Zbog zakonskih restrikcija i TV prava, portali ne smiju objavljivati videomaterijale, ali snimak gola sa utakmice Lazio - Parma možete pogledati OVDJE.