Liga prvaka
PSG razbio Milan u Parizu, Crvena zvezda izgubila u Njemačkoj
Derbi 3. kola Lige evropskih prvaka između PSG-a i Milana odigran u Parizu ponudio je kvalitetan fudbal i zaslužen trijumf domaćina.
25.10.2023. u 22:53

VEZANI TEKST - Na stadionu Celtica: Stotine zastava u znak podrške narodu Palestine

Francuzi su slavili sa 3:0 i dodatno produbili krizu Italijana u elitnom evropskom takmičenju (na posljednjoj poziciji svoje grupe sa dva boda, bez postignutog gola).

Mrežu Milana načeo je Mbappe u 32, a Kolo Muani u 53. minuti pogađa za 2:0 i praktično već tada rješava pitanje pobjednika. Treći gol za Svece postigao je Kang-In Lee, asistirao je Zaire-Emery.

Naš reprezentativac Rade Krunić bio je starter, u 7. minuti dobio je žuti karton, a igru je napustio u 77. minuti, kada ga je zamijenio Adli.

Manchester City je stigao do nove pobjede, a ovaj put Građani su slavili na gostovanju kod Young Boysa sa 3:1. U istoj grupi Crvena zvezda poražena je u Njemačkoj kod Leipziga identičnim rezultatom - 3:1.

Jedini meč bez pobjednika odigrali su Celtic i Atletico Madrid - 2:2.