Debakl u Doboju
Pogledajte kako su ocijenjeni fudbaleri Sarajeva za potop na rođendanskom slavlju
Serija Sarajeva od četiri premijerligaške utakmice bez poraza stala je u Doboju.
30.10.2023. u 10:49

Bordo tim doživio je u subotu blamažu protiv Sloge (3:0) pa sada uoči derbija s Borcem na Koševu zaostatak za timom iz Banje Luke, liderom tabele, iznosi šest bodova. Poraz sigurno boli još više s obzirom da se dogodio u momentima kada klub proslavlja 77 godina postojanja.

Sloga je do druge ovosezonske pobjede nad Sarajevom slavila golovima Vidića u 4, Nikolića u 79. i Šipovca u 90. minuti.

Prema portalu Sofascore, Nikolić je s ocjenom 8,2 bio najbolji pojedinac meča u Doboju.

U timu Sarajeva najbolje ocijenjeni su Mulalić i Hasić (6,9), a Julardžija najslabije (6,3).

Ocjene 6,4 dobili su Mustafić, Anđušić i rezervista Peneranda, 6,5 Šahinović, Soldo, Čataković i Avramovski koji je ušao s klupe, 6,6 Đuričković i rezervista Buljubašić, Aničić 6,7, kao i Ziljkić koji je igrao kompletno drugo poluvrijeme, a Radović (6,8).