Osvojili Superkup
Inzaghi otkrio šta su igrači tražili od vlasnika Intera
Golom Alexisa Sancheza u završnici drugog produžetka Inter je savladao Juventus rezultatom 2:1 i osvojio Superkup Italije, šesti u svojoj historiji.
13.01.2022. u 11:32

Juve je poveo golom McKennieja u 25. minuti, a deset minuta kasnije s bijele tačke poravnao je Martinez. Penal je izborio Džeko.

Promjene rezultata nije bilo, meč je otišao u produžetke, a kada su svi očekivali da će pobjednika odlučiti penali, Sanchez je zabio za trijumf aktuelnog prvaka Italije.

Fudbaleri Intera obradovali su tako i Stevea Zhanga, vlasnika kluba koji je iz Kine stigao u Milano.

On je pratio meč, a trener Simone Inzaghi otkrio je šta su igrači tražili od njega.

- Bio je jako sretan, uputio nam je komplimente, a igrači su tražili premije. Mislim da će im ispuniti želju - rekao je Inzaghi.