Hrvatska
Hoće li preživjeti" još jedan kiks Dinama: Navijači izviždali Sergeja Jakirovića i gađali ga pivom
Fudbaleri Dinama još jednom su kiksali u prvenstvu Hrvatske.
10.02.2024. u 19:24

U gradskom derbiju protiv Lokomotive, u 22. kolu, odigrali su 2:2 i tako napravili korak unazad kada je u pitanju borba za naslov prvaka.

Lokomotiva je dva puta vodila (Krivak 18. minuta i Čop u 45+5), ali je Modre u život vraćao Petković golovima u 40. i 45+8).

Spektakularno prvo poluvrijeme bilo je sve što smo vidjeli u gradskom derbiju, jer u drugom dijelu nije bilo toliko prilika.

Sergej Jakirović, bivši reprezentativac BiH, aktuelni trener Modrih, ponovo će biti na meti javnosti. Do sada se spašavao, ali je pitanje da li će "preživjeti" novi kiks. Posebno ako Rijeka i Hajduk sutra ostvare pobjede i podebljaju prednost ispred Dinama.

Kako pišu hrvatski mediji na kraju utakmice s tribine je neko prema Jakiroviću bacio plastičnu čašu piva, i to s one "mirnije" zapadne tribine. Bivši trener Zrinjskog dobio je i zvižduke na odlasku s terena. Čeka ga opet neizvjesnost, sigurno.