BUNDESLIGA
Bičakčić slavio: Bayern kiksao u komšijskom derbiju
Freiburg je sa 1:0 savladala Schalke na domaćem terenu, a Hoffenheim je bio ubjedljiv kod Hannovera
25.09.2018. u 22:42

Fudbaleri minhenskog Bayerna izgubili su prve bodove u ovoj sezoni.

Bavarci su na domaćem terenu remizirali protiv Augsburga, a u komšijskom derbiju duel je završen rezultatom 1:1. Bayern je poveo golom Robbena u 48. minuti, ali su gosti u 87. minuti golom Gotzea osvojili bod.

Hoffenheim je bio ubjedljiv na gostovanju kod Hannovera. Tim iz Sinsheima slavio je sa 3:1. Za Hoffenheim su pogađali Brenet (20), Kaderabek (49) i Belfodil (94), dok je gol za domaće postigao Fullkrug sa bijele tačke u 55. minuti. Za goste je svih 90 minuta odigrao bh. reprezentativac Ermin Bičakčić.

Freiburg je sa 1:0 savladala Schalke na domaćem terenu, a odlučujući gol postigao je Niederlchner u 52. minuti.

U prvom meču današnjeg programa Werder je sa 3:1 savladao Herthu, a asistent za jedini gol Stare dame bio je naš bivši reprezentativac Vedad Ibišević.