"Problemi sa opremom"
Ahmedhodžić kapiten: Alexander-Arnold navijačima Sheffielda pokazao stražnjicu
Anel Ahmedhodžić, fudbalski A reprezentativac Bosne i Hercegovine, sa kapitenskom trakom oko ruke izveo je igrače Sheffield Uniteda na megdan Liverpoolu u 15. kolu Premier lige.
06.12.2023. u 22:00

Gosti su bili od bolji od prvog sudijskog zvižduka, a terensku inicijativu naplatili su u 37. minuti kada je pogodio Virgil van Dijk.

Nizozemac se najbolje snašao nakon što je iz kornera ubacio Trent Alexander-Arnold.

No, fudbalska javnost ne priča o Van Dijkovom golu, nego potezu Alexander-Arnolda prije nego što je uputio centaršut iz kornera.

Naime, on je prije izvođenja kornera "imao problema sa opremom". Spustio je šorc i navijačima pokazao stražnjicu.

Njegov potez izazvao je buru komentara na Twitteru (pogledajte OVDJE).

Inače, Liverpool je na kraju slavio pobjedu rezultatom 2:0, a trijumf je potvrdio Szoboszlai u 94. minuti.