Serie A
Gostujuću pobjedu Milana nad Bolognom Krunić gledao sa klupe
Fudbaleri Milana su u posljednjem meču 15. kola Serie A slavili u gostima kod Bologne s 3:2
08.12.2019. u 22:37

Posljednji susret 15. kola italijanske Serie A između Bologne i Milana pripao je gostima rezultatom 3:2.

Rossoneri su poveli u 15. minuti golom Piateka s bijele tačke.  U 32. minuti gosti iz Milana udvostručili su prednost, pogodio je Hernandez nakon asistencije Susa.

Do kraja prvog poluvremena Hernandez se još jednom upisao u strijelce, no nažalost po njega i njegovu ekipu ovoga puta je zatresao vlastitu mrežu, pa je Milan na pauzu otišao samo s jednim golom prednosti.

Ipak, samo što je počeo drugi dio susreta gosti Bonaventura je vratio dva gola prednosti ekipi našeg Radeta Krunića, koji je večerašnju pobjedu Milana pratio sa klupe za rezerve.

Konačnih 2:3 posavio je Sansone iz penala šest minuta prije kraja utakmice.

Golove s utakmice Bologna - Milan pogledajte OVDJE.