Zastrašujuće

Mladi španski teniser srušio se na teren tokom meča protiv Zvereva

Objavljeno: 21.03.2019. u 11:54

Nicola Kuhn je bio prisiljen da preda meč u trećem setu,  jer njegovo tijelo nije izdržalo

Kuhnu su odmah pomogli njegov trener, sudije i Zverev

Nicola Kuhn (19), mladi španski teniser, zbog umora se srušio na teren tokom meča protiv Mische Zvereva u 1. kolu turnira u Miamiju.

Gledaoci, zvaničnici, pa i njegov protivnik ostali su u šoku kada se Kuhn srušio na teren zbog ekstremnih grčeva, piše Herald Sun.

Mladi Španac je bio prisiljen da preda meč u trećem setu kod rezultata 6:4, 5:7, 2:2, jer njegovo tijelo nije izdržalo.

Odmah su do njega dotrčali njegov trener, sudije i Zverev. Nekoliko minuta bespomoćno je proveo na terenu u suzama. Nakon što mu je pružena pomoć, šepajući je i oslanjajući se na trenera napustio teren, a navijači su ga nagradili velikim aplauzom.

- Tenis je brutalan sport. Nadam se da će biti uredu - napisao je Denis Shapovalov na svom Twitteru.

Izvor:   Faktor

Faktor pratite putem aplikacija za Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook i Twitter. Zabranjeno je prenošenje sadržaja bez odobrenja redakcije. Kontaktirajte nas na [email protected]