Premier liga
Bešićevom Sheffieldu bod u gostima kod Bournemoutha
10.08.2019. u 17:56

Novajlija u 28. sezoni Premier lige, ekipa Sheffield Uniteda, odigrala je 1:1 na gostovanju kod Bournemoutha, u čijem sastavu nije bilo nekada prvog golmana Zmajeva Asmira Begovića.

Trešnjice su povele u 62. minuti utakmice pogotkom Mephama, da bi gosti go boda stigli zahvaljujući golu Sharpa dvije minute prije kraja utakmice.

Remi svog novog tima bh. reprezentativac Muhamed Bešić pratio je s klupe, pa će na debi za novi tim morati još da pričeka.

Bez pobjednika, ali i bez golova, okončan je i duel Crystal Palace i Evertona, a gosti su posljednjih 14 minuta igrali s igračem manje zbog isključenja Schneiderlina.

Burnley je u posljednjih 20ak minuta utakmice uspio postići tri gola Southamptonu i slaviti s 3:0, a identičnim rezultatom je Brighton trijumfovao u gostima kod Watforda.