Kvalifikacije za EURO 2024
TOK UTAKMICE / BiH - Crna Gora 25:36
Rukometna reprezentacija Bosne i Hercegovine poražena je i u drugom meču u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2024. godine.
16.10.2022. u 19:15

Nakon što su na otvaranju poraženi od na gostovanju kod Slovenije (28:20), Zmajevi su večeras u Skenderiji izgubili i od selekcije Crne Gore.

Tekstualni prijenos utakmice BiH - Crna Gora mogli ste pratiti na portalu Faktor.ba.
________________

60. minut: Završen je meč u Skenderiji, težak poraz BiH.

49. minut: Vujačić pogađa za 19:30.

47. minut: U drugom meču naše grupe Slovenija je savladala Kosovo sa 29:24.

46. minut: Sada imamo igrača manje - 19:28.

44. minut: Igra se gol za gol, a gostu uspješno čuvaju velikih devet golova prednosti.

39. minut: Pogriješili smo u napadu, što gosti kažnjavaju i opet idu na plus devet (16:25).

37. minut: Imali smo priliku da dođemo na minus šest, ali smo promašili kontru, što kažnjavaju Crnogorci - 15:23.

36. minut: Herceg pogađa za 15:22. U seriji smo od 4:1.

35. minut: Treća odbrana Ahmetaševića u drugom poluvremenu - 14:22.

30. minut: Poluvrijeme iz noćne more. Crna Gora na odmor odlazi sa deset golova prednosti - 11:21.

30. minut: Sada ne pogađamo ni sa sedam metara. Raspad sistema...

27. minut: Konačno smo pogodili iz kontre. Davidović je strijelac za 11:18.

20. minut: Panić postiže i treći gol, ali škripi u odbrani.

18. minut: Dva vezana gola Panića za 6:10.

14. minut: Zmajevi u problemima, imaju šest golova zaostatka (4:10).

12. minut: Sedmerac za Crnu Goru i isključenje za Građana.

11. minut: Draganić smanjuje na 4:7.

10. minut: Čepić pogađa za 3:7, Smajlagić zove time-out.

9. minut: Dva vezana gola Crnogoraca i idu na plus tri (3:6).

7. minut: Davidović postiže svoj drugi gol - 3:4.

6. minut: Panić je isključen na dvije minute. "Pukla" je odbrana BiH, Čepić pogađa za 4:2.

3. minut: Crnogorci poveli 2:0, ali Bošković smanjuje na 2:1. Primamo i treći gol, pogodio je Vujović.

1. minut: Počeo je meč u Skenderiji, sretno Zmajevi!

19.56 sati: Aplauz za gostujuću himnu, a sada Skenderijom odjekuje "Jedna si jedina".

19.54 sati: Slijede himne - prvo crnogorska, pa i BiH.

19.49 sati: U toku je i drugi meč naše grupe. Kosovo nakon 15 minuta igre vodi protiv Slovenije sa 8:6.

19.25 sati: Polako se pune i tribine dvorane koja nosi ime po velikanu naše košarke - Mirza Delibašić.

19.16 sati: Izabranici selektora Irfana Smajlagića imat će veliku podršku sa tribina, a bh. rukometaše bodrit će i polaznici škola rukometa u našoj zemlji.

19.15 sati: Poštovani čitatelji portala Faktor, dobro došli na tekstualni prijenos utakmice BiH - Crna Gora.