Veliki uspjeh
Mia Hadžović osvojila stonoteniski turnir svjetske serije WTT Youth Contender Helsingborg
Nakon pet dana takmičenja i boravka u švedskom Helsingborgu, članica stonoteniskog kluba Bosna, Hadžović Mia, osvojila je 1. mjesto u kategoriji U-11 na prestižnom takmičenju WTT Youth Contender Helsingborg.
11.06.2023. u 22:37

U odlučujućem meču pobijedila je igračicu iz Kazahstana, Shodiyonu Kamilzhanovu rezultatom 3:1 (7:11, 11:6, 11:3, 14:12), te donijela trofej u Bosnu i Hercegovinu.

Mia je putovala u pratnji roditelja, a uz nju je bio i njen trener Amar Korjenić.

To je ujedno i njen najveći uspjeh u dosadašnjoj karijeri, a ujedno i jedan od najvećih uspjeha ikad ostvarenih u bosanskohercegovačkom stonom tenisu.

Cijela ekipa večeras putuje u Zagreb, gdje će narednih 7 dana nastupati na prvenstvu Evrope u kategoriji do 13 godina.