Veliki sukob
Haos u najvećem grčkom derbiju: Okršaj počeo laserima, završio demoliranjem dvorane
Najveći grčki derbi igrali su košarkaši Olympiacosa i Panathinaikosa. Gosti su vodili rezultatom 63:35 na 2:46 minuta do kraja treće četvrtine, ali tada su huligani koji prate Panathinaikos, ogorčeni igrom i rezultatom, prekinuli utakmicu.
16.06.2023. u 09:27

Prvo su laserima zasuli igrače i tako ih onemogućavali u igri, a onda su počeli na parket bacati razne predmete.

Slijedilo je utrčavanje u teren nekoliko huligana koji su nosili upaljene baklje.

Sudije su prekinule meč i poslali igrače oba tima u svlačionicu. Giorgos Bartzokas, trener Olympiacosa,  provocirao je poludjele huligane PAO-a tako što im je izlazeći s terena slao poljupce.

Na to su navijači Panathinaikosa pokušali probiti se na teren i pretući trenera i igrače gostiju, ali u tome su ih jedva spriječili policijski specijalci.

Međutim, bili su nemoćni u tome da zaustave divljanje huligana koji su bacanjem baklji i razbijanjem devastirali poznatu dvoranu.