Prva liga FBiH
Topi se prednost Slobode, Stupčanica na minus četiri
Fudbaleri Stupčanice današnjom pobjedom protiv Rudar Kaknja na stadionu Danac u Olovu rezultatom 3:1 primakli su se na četiri boda zaostatka za Slobodom, vodećim timom Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine nakon 11 odigranih kola.
22.10.2023. u 16:33

Stupčanica je povela u 41. minuti preko Karahmetovića, gosti su poravnali u 64. minuti pogotkom Kobilice iz penala.

Da tri boda ostanu u Olovu pobrinuli su se Živković golom u 69. i Ljuca u 92. minuti.

Domaću pobjedu upisao je i Gornji Rahić slavivši sa 3:0 protiv Jedinstva, dok su Mladost Doboj Kakanj i Gradina Srebrenik odigrali meč bez pogodaka.

Sloboda ima 27 bodova, Stupčanica 23, a Goražde 21 bod.