16. kolo
TOK UTAKMICE/Posušje - Igman 4:1
Premijer liga Bosne i Hercegovine nastavljena je utakmicama 16. kola.
03.12.2023. u 12:59

Posušje je u prvoj današnjoj utakmici savladalo Igman rezultatom 4:1 i prekinulo seriju od sedam utakmica bez pobjeda.

U 19.45 sati u Gabeli igraju GOŠK i Široki Brijeg.

Tekstualni prijenos iz Posušja mogli ste pratiti na portalu Faktor.ba

__________________________

Kraj.

90+2: GOOOOOL. Rozić trese mrežu Igmana.

90. minut: Tri minute nadoknade.

81. minut: GOOOOOL. Ahmetović prvim golom u sezoni smanjuje deficit Igmana. Oremuš je asistent.

75. minut: Ubacivanje Rozića, Begić promašuje izglednu šansu.

63. minut: Ahmetović mijenja Ramića.

61. minut: Izlaze Mandić i Boban, u igri su Rozić i Pavković. Mandić je kod izlaska iz igre dobio i žuti karton zbog odugovlačenja.

46. minut: Krenulo je drugo poluvrijeme.

Završen je prvi dio meča.

45+1: Posušje vodi 3:0. Ponovo je prekid bio koban za goste, Lučić je strijelac.

40. minut: Pet minuta do odlaska na odmor, ništa značajno se ne dešava na Mokrom docu.

16. minut: GOOOOL. Posušje je uduplalo prednost. Spavala je odbrana Igmana nakon kornera, lopta na drugoj stativi dolazi do Bobana koji neometano trese mrežu.

12. minut: Nova šansa za domaće, ponovo duel Mandića i Ćemana, sjajno brani Igmanov golman.

11. minut: Dupovac ulazi umjesto povrijeđenog Čubrila.

8. minut: GOOOOOOL. Posušje vodi. Mandić je šutirao, Ćeman zaustavio udarac, a lopta se od Sipovića odbila u mrežu. Igman je gol primio u trenucima kada je na terenu imao igrača manje,

7. minut: Čubrilo na nosilima napušta travnjak.

5. minut: Sudar Čubrila i Begića, deblji kraj je izvukao igrač Igmana. Na terenu su ljekarske ekipe.

1. minut: Počeo je susret.

Utakmicu na Mokrom docu sudi Miloš Gigović.

Posušje: Galić, Begić, Bešlić, Boban, Brković, Erick, Kamenar, Lučić, Maglica, Mandić, Marić

Igman: Ćeman, Bešagić, Bodul, Bojo, Čubrilo, Denković, Đorić, Mešić, Oremuš, Ramić, Sipov