Kupa BiH
TOK UTAKMICE / Velež - Tuzla City 3:2
Fudbaleri Veleža i Tuzla Cityja otvarili su novu fudbalsku sezonu u Bosni i Hercegovini.
09.02.2024. u 17:45

U Mostaru su odigrali meč osmine finala Kupa Bosne i Hercegovine, a Rođeni su slavili sa 3:2.

Tekstualni prijenos meča sa stadiona Rođeni možete pratiti na portalu Faktor.ba.

_____________________

90. minut: Završen je meč na stadionu Rođeni, Velež je slavio sa 3:2 i izborio je plasman u četvrtfinale Kupa BiH.

90. minut: Finiš je meča, Velež je sve bliže pobjedi i plasmanu u četvrtfinalu Kupa BiH.

69. minut: GOOOOOOLLLLLLL! Haskić pogađa za 3:2.

66. minut: Guliashvili je sada u dobroj situaciji, ali je oklijevao pa reaguje Lolić i spašava svoj gol.

62. minut: GOOOOOOLLLLLLL! Delimeđac pogađa za 2:2.

61. minut: GOOOOOOLLLLLLL! Hadžić smanjuje na 2:1.

53. minut: Pokušao je Delimeđac iz slobodnjaka, ali Duka brani.

50. minut: GOOOOOOLLLLLLL! Suljić pogađa za 2:0.

45. minut: Zavšeno je prvo poluvrijeme, Velež vodi golom Vehabovića.

41. minut: Pantelić je pokušao glavom, ali lopta ide pored gola. Velež je sada imao sreće.

38. minut: Opasno je pred golom gostiju. Čaić je pokušao, no njegov udarac izblokirao je saigrač Suljić.

32. minut: Pršeš je uhvatio volej, ali Lolić brani.

23. minut: Pršeš pokušava sa dvadesetak metara, brani golman Lolić.

20. minut: GOOOOOLLLLLLL! Velež vodi, pogodio je vehabović na asistenciju Suljića.

19. minut: Brza kontra gostiju, ali Oreč u posljednji tren otklanja opasnost ispred Hadžića.

17. minut: Vehabović je pokušao iz slobodnjaka sa vrha šesnaesterca - lopta ide preko gola.

15. minut: Oslobađaju se gosti pritiska, sada je opasno pred golom Veleža, ali Zvonić otklaja opasnot.

1. minut: Već u 30. sekundi zaprijetio je Velež preko Suljića, ali Lolić brani njegov pokušaj.

1. minut: Počeo je meč u Mostaru.

17.45 sati: Poštovani čitatelji portala Faktor.ba dobro došli na tekstualni prijenos utakmice osmine finala Kupa BiH između Veleža i Tuzla Cityja.