TOK UTAKMICE / Tuzla City - Velež 1:1
Danas je odigran posljednji meč 11. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine u fudbalu.
23.10.2023. u 14:22

Ekipa Tuzla Cityja na Tušnju je dočekala Velež.

Tuzlaci su prije ovog meča bili pretposljednji na tabeli sa svega osam bodova, dok su Rođeni na petoj poziciji sa 17 osvojenih bodova.

Tekstualni prijenos ovog meča mogli ste pratiti na portalu Faktor.

___________________

90. minut: Kraj na Tušnju - podjela bodova.

90. minut: Džafić pogađa Domića, ostaje 1:1.

90. minut: Prekršaj za Velež na ivici šesnaesterca. Isključen je Šukilović.

82. minut: Velika prilika za Velež, ali Džafić nije uspio matirati Fejzića.

74. minut: Hodžić sada prijeti na drugoj strani, ali nije bio precizan.

72. minut: GOOOOOLLLLLL! Velež je izjednačio, a strijelac je Haskić. Oreč je ubacio sa desne strane, a zaboravljeni golgeter Veleža samo se naklonio i glavom loptu poslao u mrežu.

57. minut: Redžić šutira glavom, a golman Veleža paradom spašava svoj gol.

51. minut: Karjašević mlako šutira nakon kontre domaćih.

45. minut: Trener i igrači Veleža okružili su sudiju Jelića nakon što je odsvirao kraj prvog poluvremena.

45. minut: Haskić nakon prekida glavom šutira preko gola.

43. minut: Zvonić nakon prekida glavom šutira preko gola.

35. minut: Guliashvili ne koristi nesporazum Fejzića i Hodžića.

26. minut: Guliashvili izlazi sam pred Fejzića, ali nije pogodio ni okvir gola.

23. minut: Mehanović je imao još jednu stopostotnu priliku za domaće, ali Hadžikić sada brani i ostavlja goste u životu.

17. minut: GOOOOOLLLLLL! Tuzla City vodi, Mašović je strijelac. Fudbaler domaćeg tima oduzeo je jednu loptu Dini Haliloviću, izašao sam pred Hadžikića i rutinski matirao golmana Rođenih.

15. minut: Neprecizan pokušaj Vehabovića, ostaje 0:0.

12. minut: Haskić je poslao loptu u šesnaesterac, ona se odbila do Guliashvilija koji šutira pored gola.

7. minut: Velika šansa za Rođene. Dino Halilović ponovo šutira, ovaj put stativa je bila saveznik Tuzlaka.

3. minut: Prilika za Velež. Dino Halilović je iz dobre situacija šutirao pored desne stative.

1. meč: Počeo je duel na Tušnju.

14:24 sati: U Tuzli je trenutno 21 stepen, idealni uslovi za igru.

14:22 sati: Poštovani čitatelji portala Faktor, dobrodošli na tekstualni prijenos utakmice Tuzla City - Velež.