Fudbalska srijeda
TOK UTAKMICA/ Zrinjski slavio u zaostalom meču na Tušnju, favoriti izborili osminu finala Kupa BiH
Ljubitelji fudbala u našoj zemlji danas će uživati u najvažnijoj sporednoj stvari.
27.09.2023. u 14:45

Od 15 sati igra se zaostali meč 2. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine, a pola sata kasnije počinju i utakmice šesnaestine finala Kupa BiH.

Uz to, od 18.30 sati igra se i zaostali meč 1. kola naše elite između Širokog Brijega i Borca.

Tekstualne prijenose možete pratiti na portalu Faktor.ba.

_______________________

Pobjeda Sarajeva rezultatom 4:1, Velež je u Visokom deklasirao Bosnu sa 6:0, GOŠK je u Čitluku bio bolji od Brotnja 5:0.

Kraj na Tušnju. Pobjeda Zrinjskog rezultatom 4:2.

60. minut: GOOOOL. Sarajevo preko Penerande dolazi do četvrtog pogotka.

79. minut: GOOOL. Zrinjski postiže novi gol. Rezervista Kiš je strijelac. Ponovo asistenciju bilježi Ćuže.

75. minut: GOOOOOL. Pantelić smanjuje zaostatak Tuzlaka na 2:3.

70. minut: GOOOOOOL. Zrinjski rješava pitanje pobjednika u Tuzli.  Ramić postiže prvjenac za Mostarce, asistenciju bilježi Ćuže.

68. minut: Bilbija u posljednji čas izblokiran.

67. minut: GOOOOL. Ponovo vodi Zrinjski. Bilbija trese mrežu Tuzlaka.

Poluvrijeme u Gornjem Vakufu/Uskoplju. Sarajevo vodi sa 3:1. Velež vodi protiv Bosne u Visokom sa 2:0, GOŠK ima dva gola prednosti u Čitluku protiv Brotnja, Stupčanica vodi 2:0 protiv Rudar Prijedora, Goražde ima minimalnu prednost u Laktašima, dok Tomislav vodi sa 1:0 protiv Posušja. Mreže miruju na utakmicama Bratstvo Bosanska Krupa - Zvijezda 09, Kozara Bosanska Gradiška - Jedinstvo Bihać i TOŠK - Igman.

58. minut: Tražili su penal fudbaleri Zrinjskog poslije duela Ćorića i Ćužea, Peljto se nije oglasio.

44. minut: GOOOOOOL. Sarajevo postiže treći gol protiv Sloge. Kyeremeh se upisao u strijelce.

48. minut: GOOOOOOL. Tuzla City je izjednačio. Autogol je postigao Jakovljević.

46. minut: Kožulj je zamijenio Lukanića u timu Zrinjskog.

32. minut: GOOOOOOOOL. Sarajevo ponovo vodi. Čataković je pogodio, asistenciju bilježi Kyeremeh.

19. minut: GOOOOOOLLLLLLLL! Sloga izjednačila protiv Sarajeva. Grubeša je pogodio iz jedanaesterca.

13. minut: GOOOOOLLLLLLL! Vode i Stupčanica protiv Rudara, Velež u Visokom i Goražde kod Laktaša.

11. minut: GOOOOOLLLLLLL! Sarajevo vodi, Anđušić je strijelac.

30. minut: Ćuže je sada izašao jedan na jedan sa Fejzićem, ali je golman domaćih odbranio njegov pokušaj.

25. minut: GOOOOOOLLLLLL! Zrinjski vodi. Ćuže je promiješao odbranu domaćih i pogodio bliži ugao Fejzićevog gola.

21. minut: Tuzlaci su oduzeli loptu na sredini terena, zaprijetio je Nukić, ali lopta ide pored gola.

17. minut: Pantelić je promašio nemoguće! Na ubacivanje Nukića sa desne strane, sa nekoliko metara promašio je prazan gol!

15. minut: Sada prijeti i Zrinjski, pokušao je Ćuže, ali lopta ide u korner.

7. minut: Još jedan opasan napad domaćih, no opet Jakovljević izbija loptu u korner.

3. minut: Opet je opasno pred golom gostiju, ali sada Jakovljević interveniše ispred Hadžića.

2. minut: Prijete domaći, ali golman Marić interveniše.

1. minut: Počeo je meč na Tušnju.

14.45 sati: Poštovani čitatelji portala Faktor.ba dobro došli na tekstualni