15. kolo
TOK MEČA / Sarajevo - Tuzla City 6:2
Fudbaleri Sarajeva upisali su ubjedljivu pobjedu na Koševu protiv Tuzla Cityja u meču 15. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.
24.11.2023. u 17:50

Bordo tim je slavio rezultatom 6:2.

Tekstualni prijenos ovog meča pratili ste na portalu Faktor.

- - - - - - - - - - - - - -

Kraj susreta.

86. minut: GOOLLLLLL. Tuzla City smanjuje zaostatak, strijelac Garčević.

83. minut: GOOOOOLLL. Prelijep pogodak Anđušića.

82. minut: Finiš meča na Koševu.

65. minut: GOOOOOOLLLLLLL. Hasić se upisuje u strijelce, pala je petarda na Koševu.

57. minut: Nešto mirniji tempo u nastavku.

46. minut: Nastavljen je meč.

Poluvrijeme na Koševu.

45. minut: Nova šansa za Mustafića, Fejzić brani.

36. minut: GOOOOOOLLLLLL. Novi gol Čatakovića, Tuzla Cityju prijeti potop na Koševu

31. minut: Čataković šutira preko gola, još jedna sjajna akcija Bordo tima.

26. minut: GOOOOOOOOLLLLL. Ponovo Mustafić, 3:1 vodi Sarajevo

23. minut: GOOOOOOOLLLL. Sarajevo ponovo vodi, Mustafić na asistenciju Julardžije pogaža za 2:1.

22. minut: GOOOOLLLLLLLL. Pantelić donosi izjednačenje gostima.

19. minut: GOOOOOOLLLLLL. Čataković na asistenciju Julardžije koristi neopreznost u odbrani Tuzla Cityja i prizemnim udarcem šalje loptu iza leđa Fejzića!

16. minut: Mehanović je "varkom" izbacio Đuričkovića, ali je potom veoma loše šutirao preko gola.

8. minut: Hasić šutira, siguran je Fejzić.

2. minut: Meč je nastavljen.

1. minut: Počeo je duel na Koševu, igrači Tuzla Cityja kleknuli na teren ukako bi iskazali nezadovoljstvo suđenjem u Premijer ligi!

17:57 sati: Rožman je najavio da za utakmicu ne konkurišu Zeljković i Duraković, te da se Ziljkić sa reprezentativnog okupljanja vratio povrijeđen. Oliveria neće igrati zbog kartona, dok su svi ostali igrači spremeni i dobro raspoloženi.

17:56 sati: Gosti, koji su u donjem dijelu premijerligaške tabele, na Koševu će nastupiti bez Mirze Delimeđca, koji ima tri žuta kartona.

17:50 sati: Poštovani čitatelji portala Faktor, dobrodošli na tekstualni prijenos utakmice Sarajevo - Tuzla City