Potencijalni Zmaj
Said Hamulić postigao novi gol, na vrhu je liste najboljih strijelaca Poljske
Said Hamulić (21), potencijalni fudbalski A reprezentativac Bosne i Hercegvoine, postigao je osmi prvenstveni gol u Poljkoj i izbio je na vrh liste strijelaca Ekstraklase.
04.11.2022. u 20:50

Njegov Stal je večeras u uvodnoj utakmici 16. kola poljske lige pobijedio Zaglebie sa 3:0.

Hamulić je u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena promašio penal, ali se iskupio u nastavku meča.

VEZANI TEKST - Said Hamulić: Sviđa mi se Pjanićev stil igre, bila bi mi čast igrati za BiH

Prvo je Wlazlo u 56. minuti iz drugog jedanaesterca doveo domaće u vodstvo, da bi Hamulić u 75. minuti udvosručio prednost. Konačnih 3:0 postavio je Zyra u 85. minuti.

Stal nakon 16 odigranih utakmica ima 26 bodova i na diobi je trećeg mjesta sa Pogonom i Widzew Lodzom koji imaju i po utakmicu manje.

Hamulić je sa osam golova na diobi prvog mjesta najboljih strijelaca elitnog razreda poljskog fudbala.