Napadači spavaju
Remi Želje i Zrinjskog, Čelik bolji od Borca
Fudbaleri Željezničara i Zrinjskog remizirali su u generalci pred start proljetnog dijela sezone u BHT Premijer ligi BiH.
15.02.2020. u 16:24

Meč u Međugorju završen je bez golova, iako su oba tima imali svoje prilike. Filipović i Bilbija bili su najopasniji pred golom Plavih, dok je Lendrić u nekoliko navrata zaprijetio golu Plemiću (pogodio i stativu).

Treba naglasiti da su u finišu prvog dijela zbog međusobnog koškanja crvene kartone dobili Nemanja Bilbija i Mehmed Alispahić.

Fudbaleri Čelika na Bilinom polju savladali su banjalučki Borac. Obje ekipe imale su svoje prilike, a trenutak odluke dogodio se u 45. minuti kada je Mahmutović pogodio za 1:0.

Nakon ubačaja iz kornera neprecizan je bio Vrhovac, a u nastavku akcije loptu u mrežu poslao je Mahmutović.