Engleska
Liverpool slavio u derbiju, Vrančić debitovao, Begovića ni na klupi
Norwich je na krilima sjajnog Pukkija slavio protiv Newcastlea, a Finac je postigao hat-trick
17.08.2019. u 17:53

Fudbaleri Liverpoola upisali su i drugu pobjedu u šampionatu Engleske, prve minute u elitnom razredu fudbala na Otoku upisao je Mario Vrančić, dok Asmir Begović nije bio ni na klupi Bournemoutha.

Redsi su trijumfovali u derbiju na gostovanju kod Southamptona. Mane je pogodio za vodstvo u 45. minuti, dok je Firmino u 71. zdvostručio prednost gostiju. Za konačnih 1:2 pogodio je Ings u 83. minuti.

Norwich je na krilima sjajnog Pukkija slavio protiv Newcastlea. Finac je postigao hat-trick, a prve minute za Kanarince odigrao je naš Mario Vrančić, koji je na teren ušao u 84. minuti.

Bournemouth je slavio gostujuću pobjedu kod Aston Ville (2:1), a u timu nije bilo našeg golmana Begovića.

Rezultati 2. kola: Aston Villa - Bournemouth 1:2, Brighton - West Ham 1:1, Everton - Watford 1:0, Norwich - Newcastle 3:1, Southampton - Liverpool 1:2.