Oglasio se na Instagramu
Bivši fudbaler Sarajeva prozvao FSBiH i sudije: Cirkus Kolorado se nastavlja
Fudbaleri Borca i Sarajeva podijelili su bodove u zaostalom meču 2. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.
19.10.2023. u 08:57

Sarajevo je do 94. minuta imalo tri boda u džepu (strijelac Ajdin Hasić u 68. minuti), a onda je Zoran Kvržić pogodio za 1:1. Svi će se složiti da je strijelac gola za Banjalučane bio u ofsjadu kada mu je Jose Cortes prebacio loptu glavom.

Ovaj pogodak razbjesnio je javnost, a sporne situacije sa banjalučkog stadiona komentarisao je i Ermin Huseinbašić, nekadašnji fudbaler Sarajeva.

Bivši prvotimac Bordo tima oglasio se na Instagramu naglasivši da je Borac izjednačio iz ofsajda.

- Tri metra samo. Čestitke na bodu naši trenutni šampioni. Bravo za sudije i naravno Savez, koji je najviše zaslužan za ovaj cirkus Kolorado, koji se i dalje nastavlja... Bravo za Sarajevo - napisao je Huseinbašić koji je za Sarajevo odigrao 17 utakmica i postigao jedan gol (protivg Olimpika), uz jednu asistenciju (Travnik).

Prema podacim na Transfermarktu Huseinbašić je trenutno član ekipe Marsonia 1909, a osim Sartajeva nastupao je i za Čelik, Radnik iz Bijeljine, gradačačku Zvijezdu, Bratstvo iz Gračanice, tuzlansku Slobodu...