Engleska
Bešić sve gledao sa klupe: Manchester United za sedam minuta postigao tri gola
To nije bilo dovoljno da Crveni đavoli upiše pobjedu, jer je Oliver McBurnie u 91. minuti pogodio za konačnih 3:3
24.11.2019. u 19:22

Fudbaleri Manchester Uniteda ostali su neporaženi na gostovanju kod Sheffield Uniteda u jednoj od najljepših utakmica 13. kola elitnog razreda engleskog fudbala.

Duel na stadionu Bramall Lane završen je bez pobjednika - 3:3.

Domaći su golovima Flecka (19) i Mousseta (52) stekli veliku prednost i činilo se da će Crveni đavoli prirediti još jedno razočarenje svojim navijačima.

Međutim, klub sa Old Trafforda probudio se u drugom dijelu drugog poluvremena i za sedam minuta stigao je do preokreta. Pogađali su Williams (72), Greenwood (77) i Rashford (79).

Ipak, to nije bilo dovoljno da Manchester upiše pobjedu, jer je Oliver McBurnie u 91. minuti pogodio za konačnih 3:3.

Muhamed Bešić, fudbalski A reprezentativac BiH, sa klupe za rezervne igrače gledao je ljepoticu 13. kola.