Treće kolo
TOK UTAKMICE / Sarajevo - Posušje 3:0
Fudbaleri Sarajeva savladali su Posušje rezultatom 3:0 na otvaranju trećeg kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.
11.08.2023. u 20:14

Za novog trenera Bordo tima Simona Rožmana bio jedebi u bh. fudbalu.

Tekstualni prijenos ovog meča pratili ste na portalu Faktor.

- - - - - - - - - - - -

Kraj susreta.

94. minut: Čataković pogađa stativu.

74. minut: GOOOOOLLLLLLL. Ziljkić na asistenciju Buljubašića pogađa za 3:0.

69. minut: GOOOOOOLLLLLL. Ziljkić siguran sa 11 metara.

66. minut: Penal za Sarajevo. Beganović je oboren u šesnaestercu Bordo tima, a Kazlagić je pokazao na bijelu tačku.

65. minut: Oliveira ponovo pokušava, njegov udarac odlazi pored lijeve stative Posušja.

58. minut: Greška Mustafića. Boban šutira, ali Šahinović brani.

46. minut: Nastavak susreta.

Poluvrijeme.

48. minut: GOOOOOLLLLLLLLL. Oliveira pogađa za vodstvo Sarajeva u posljednjim trenucima prvog poluvremena.

41. minut: Udarac Bobana odlazi pored gola Sarajeva, prva ozbiljnija prilika za goste.

30. minut: Vrančić sa distance šutira preko gola.

23. minut: Beganović loše šutira, ostaje 0:0.

10. minut: Oliveira iskosa šutira pored gola, još jedna dobra prilika za Bordo tim.

9. minut: Ziljkić iz slobodnog udarca pogađa jednog od igrača Posušja.

5. minut: Prva prilka na susretu, Vrančić šutira, stativa saveznik gostujućeg tima.

1. minut: Počeo je duel na Koševu.

20:53 sati: Sarajevo je pod imperativom pobjede nakon eliminacije iz Evrope, ali i poraza od Sloge na domaćem terenu na startu nove sezone.

20:50 sati: Poštovani čitatelji portala portala Faktor, dobrodošli na tekstualni prijenos utakmice Sarajevo - Posušje.