Serie A
Zukanović katastrofu Genoe na Meazzi pratio sa klupe
03.11.2018. u 17:09
Inter

Fudbaleri Intera nastavili su sa sjajnim partijama ove. Nakon što su u prošlom kolu slavili u gostima kod Lazija, danas su izabranici Luciana Spalletti s visokih 5:0 savladali Genou.

Već u 16. minuti tim iz Millana imao je dva gola prednosti, a strijelci su bili Gagliardini u 14. minuti i Politano, dvije minute kasnije.

S dva gola prednosti otišlo se na poluvrijeme, no poslije svega četiri minute bilo je 3:0 za goste. Ponovo je strijelac bio Gagliardini.

Tu nije bio kraj agoniji gostujućeg tima. Dva gola ekipa našeg Ervina Zukanovića, koji je ovaj meč pratio sa klupe, primila je u sudijskoj nadoknadi. Strijelci su bili Mario i Nainggolan.