Hercegovački derbi
Zrinjski - Široki: Ništa - ništa
Zrinjski i Široki Brijeg podijelili su bodove u hercegovačkom derbiju
15.09.2018. u 21:56

Hercegovački derbi koji su u sklopu devetog kola Premijer lige BiH odigrali Zrinjski i Široki Brijeg u Mostaru završen je podjelom bodova i bez golova - 0:0.

Izglednije šanse imali su gosti, na čijoj klupi je debitovao makedonski stručnjak Goce Sedloski.

U 19. minuti Brkić je odlično zaustavio pokušaj Bagarića. Dosta tvrdo se igralo u nastavku, a ponovo je šansu u 41. minuti imao Bagarić, no Jakovljević je spasio mrežu domaćih.

Dvije minute kasnije Barišič je zaprijetio gostima, no bez promjene rezultata. Čabraja je u drugom poluvremenu, u 49. minuti promašio zicer. U 72. minuti zaprijetio je Todorović. Bilobrk je bio dobro postavljen.

Široki Brijeg je večeras zaustavio seriju Zrinjskog od tri vezane pobjede.

Plemići imaju 16 bodova i na trećem su mjestu, dok Širokobriježani sa dva boda manje zauzimaju četvrtu poziciju.