Pripreme za Ligu nacija
Zmajevi stigli iz Turske, danas trening u Butmiru
Zmajevi su danas nešto prije 14 sati  letom iz Trabzona stigli u Sarajevo
12.10.2018. u 14:14

Fudbalska A reprezentacija Bosne i Hercegovine sinoć je u Rizeu odigrala prijateljsku utakmicu protiv Turske, remiziravši rezultatom 0:0.

Bh. tim je sada u seriji od sedam mečeva bez poraza, a Robert Prosinečki kazao je sinoć nakon utakmice da je zadovoljan viđenim u prvom poluvremenu i da je u tom dijelu meča BiH bila bolja na terenu. U nastavku su šansu dobili igrači koji manje igraju u dresu reprezentacije, što se odrazilo na odnos snaga na terenu.

Zmajevi su danas nešto prije 14 sati  letom iz Trabzona stigli u Sarajevo, a mnogo vremena za predah nema, jer već od 18 sati u Trening-centru FK Sarajevo u Butmiru zakazan je trening.

Jedan trening će bh. reprezentativci odratiti i sutra, a u nedjelju će Zmajevi odraditi službeni trening na stadionu Grbavica.

Utakmica između Bosne i Hercegovine i Sjeverne Irske na programu je u ponedjeljak od 20.45 sati. Nakon dva meča u Ligi nacija Zmajevi imaju maksimalnih šest bodova.