Savladali Lille
Žestok udarac za PSG: Neymar teže povrijeđen?
Fudbaleri PSG-a u spektakularnoj utakmici na Parku Prinčeva savladali su Lille sa 4:3 golom Lionela Messija u 95. minuti susreta.
19.02.2023. u 15:05

Parižani su uspjeli preokrenuti rezultatom u finišu meča, jer su do 87. minuta gubili sa 2:3. Ipak, Mbappe je izjednačio na 3:3, a Messi je iz slobodnjaka u petoj minuti nadoknade pogodio za slavlje domaćih.

No, Parižani su po svemu sudeći skupo platili ovaj trijumf. U 51. minuti teško se povrijedi Neymar kojem je stradao zglob desne noge.

Brazilac se odmah počeo previjati od bolova, a sa suzama u očima, na nosilima je iznesen sa stadiona.

Ukoliko se ispostavi da je povreda teže prirode upitno je da li će Neymar biti spreman za revanš protiv Bayerna u osmini finala Lige prvaka koji je na rasporedu 8. marta i u kojem će Parižani juriti gol zaostatka iz prvog meča (na Parku Prinčeva izgubili 0:1).