Turnir u Hrasnici
Željo do vrha napunio mrežu Famosa
Za razliku od jučerašnje utakmice protiv Veleža, Amar Osim danas je na teren izveo novih jedanaest fudbalera
14.07.2019. u 17:18

Fudbaleri Željezničara osvojili su treće mjesto na turniru "Četvrta viteška" koji se danas i jučer igrao u Hrasnici. Izabranici Amara Osim s visokih 12:0 savladali su Famos, domaćina turnira.

Za razliku od jučerašnje utakmice protiv Veleža, strateg Plavih danas je na teren izveo novih jedanaest fudbalera.

U odnosu na polufinalni duel s Veležom, današnja ekipa tima s Grbavice imala je mnogo lakši posao protiv niželigaša iz Hrasnice.

Strijelci u visokoj pobjedi Željezničara bili su Asim Zec (3), Ramović (3), Zajmović (2), te Mehić, Subašić, Aljić i Salanović.

Željo je utakmicu počeo u sastavu: Kjosevski, Stevanović, Šehić, Žerić, Sipović, Hajdarević, Mehić, S. Ramović, A. Zec, Subašić i Zajmović, a priliku u drugom poluvremenu dobili su i svi rezervisti plavih.

Za Famos su od prve minute zaigrali: Malkoč, Inajetović, Smajović, Tahmaz, Torlaković, Pleh, Torlak, Kreho, Repuh, Nezić, Sarajkić.

FK Željezničar - FK Famos 12:0 14.07.2019.