Suspenzija
Željezničar u gradskom derbiju bez važnog igrača
U susretu u kojem je Željezničar uspio nadoknaditi dva gola u drugom poluvremenu, a potom mogao i do pobjede, gosti su ostali bez Siniše Stevanovića
25.08.2019. u 11:04

Fudbaleri Željezničara u subotu navečer, u vjerovatno najboljoj utakmici dosadašnjeg dijela PLBiH, remizirali su u gostima kod Širokog Brijega odigravši 3:3.

U susretu u kojem je Željezničar uspio nadoknaditi dva gola u drugom poluvremenu, a potom mogao i do pobjede, gosti su ostali bez Siniše Stevanovića, koji će zbog trećeg žutog kartona propustiti gradski derbi sa Sarajevom.

Osim srbijanskog defanzivca svojim timovima i narednim susretima neće moći pomoći ni Šerif Hasić, Bahrudin Atajić (Mladost DK), Dino Ćorić (Široki Brijeg), Nebojša Gavrić, Darko Lazić (Sarajevo), Dino Hasanović, Edo Vehabović (Velež) i Borislav Terzić (Tuzla City).