Vremenske nepogode
Zbog jakih snježnih padavina meč u Munchenu bio prekinut kako bi se očistio teren
Poslije prvog poluvremena utakmice 21. kola njemačke Bundeslige fudbaleri Arminie Bielefeld vode s 2:0 u gostima kod minhenskog Bayerna.
15.02.2021. u 21:35

Po dosta teškim vremenskim uvjetima gostujući sastav snašao se mnogo bolje, pa su na poluvrijeme otišli s dva gola prednosti.

Strijelci za tim koji se nalazi u zoni ispadanja bili su Vlap u devetoj i Pieper u 36. minuti susreta.

Ono što je obilježilo prvih 45 minuta ovog meča, osim odlične partije fudbalera Arminije, su i jake snježne padavine u Bavarskoj, pa je u jednom trenutku utakmica čak morala biti i prekinuta kako bi se očistio snježni prekrivač kako bi linije igrališta bile uočljive.