Dobio odbijenicu
Zaprosio djevojku nasred terena, ali nije očekivao ovakvu reakciju
Mladić je imao želju da zaprosi djevojku pred više od 10.000 navijača na stadionu Jalisco tokom utakmice Atlasa i Montreya u meksičkom prvenstvu.
16.02.2023. u 08:29

Sve je bilo podređeno tome, njegova prosidba prenošena je na velikom ekranu na stadionu, ali nije prošlo sve kako je očekivao.

Navijač je na poluvremenu utakmice izveo svoju dragu na sredinu terena i pojavio se s dijamantskim prstenom. Sve će praćeno laserskim šouom, a u "akciji" je sudijelovala i klupska maskota.

Nakon što je mlada saslušala "ponudu", stiglo je historijsko "ne" koje će ovog mladića proganjati do kraja života. Potom je djevojka pobjegla, a ostali su bili u nevjerici.

Da to ne bude jedini šok na stadionu te večeri pobrinuo se gostujući tim koji je golovima u drugom poluvremenu došao do pobjede rezultatom 2:0.