Gledao sa klupe
Zanimljiva objava Pjanića na društvenim mrežama nakon što nije odigrao ni minute protiv Lazija
Fudbaleri Juventusa u ponedjeljak navečer su u derbiju 34. kola Serie A s 2:1 savladali Lazio.
21.07.2020. u 17:42

Ovom pobjedom fudbaleri Stare dame napravili su još jedan korak ka odbrani šampionske titule, a 25. ovosezonsku pobjedu fudbalski reprezentativac Bosne i Hercegovine Miralem Pjanić pratio je s klupe.

Iako je u prošlom koju, u gostujućem remiju kod Sassuola (3:3), zabilježio dvije asistencije, Zmaj u duelu s rimskim sastavom nije dobio ni minute.

Razlozi zbog kojih je Pjanić ostao na klupi poznati su samo treneru Mauriziju Sarriju, a bh. veznjak koji će od sljedeće sezone nositi dres Barcelone imao je zanimljiv komentar nakon utakmice.

U stilu sportskih komentatora koji prate teniske mečeve Pjanić je upotrijebio frazu "gejm, set i meč", samo što je umjesto riječi "meč" odabrao ikonicu fudbalske lopte.

S ovom objavom Pjanić je najvjerovatnije aludirao na činjenicu da je Juventus sve bliže odbrani titule.