Super liga Srbije
Zakarić asistent u pobjedi Partizana nad Vojvodinom
Bivšem fudbaleru Željezničara ovo je bila druga asistencija u prvenstvu, a do sada je postigao i dva gola
04.11.2018. u 20:59

Niz od tri uzastopna prvenstvena remija fudbaleri Partizana prekinuli su pobjedom 2:0 nad Vojvodinom u 15. kolu srbijanske Super lige.

"Crno-beli" poveli su golom Gomesa u 29. minuti. Napadač beogradskog sastava prvo je promašio penal, ali je imao tu sreću da mu se lopta odbila pravo u noge nakon intervencije golmana Vojvodine, pa je na pravi način iskoristio popravni.

Domaći tim prednost jednog gola imao je sve do 89. minute, kada je Enache postavio konačnih 2:0 poslije odlične asistencije bh. reprezentativca Gorana Zakarića. Bivšem fudbaleru Željezničara ovo je bila druga asistencija u prvenstvu, a do sada je postigao i dva gola.

Partizan je poslije 15 odigranih kola na trećem mjestu sa 30 bodova, 13 manje od vodeće Crvene zvezde.

Vojvodina za koju su većeras na stadionu JNA po 90 minuta odigrali Daniel Graovac, Damir Zlomislić i Siniša Saničanin, nalazi se na šestom mjestu sa 21 bodom.