Borac poražen
Vušurović na debiju pogodio za drugi trijumf Radnika
Fudbaleri Radnika upisali su tek drugu ovosezonsku pobjedu nakon što su u duelu 11. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine na svom stadionu s 1:0 savladali Borac.
16.10.2020. u 19:52

Pobjednik susreta na Gradskom stadionu u Bijeljini odlučio je detalj iz 66. minute, kada je u svom debiju za Radnik Milan Vušurović silovitim udarcem matirao Bojana Pavlovića.

Prvo poluvrijeme pripalo je gostima iz Banje Luke. No izabranici Vlade Jagodića nisu uspjeli materijalizirati činjenicu da je tokom prvih 45 minuta lopta bila više u njihovom posjedu.

U 33. minuti gosti su imali najbolju priliku, ali su Sušić i i prečka spriječili Markovića da pogodi za vodstvo gostiju.

Pravih prilika u drugom dijelu nije bilo mnogo, a jednu od rijetkih u gol je uspio pretvoriti Vušurović, što je na kraju bilo dovoljno za drugu ovosezonsku "tricu".