Prijateljski meč
Visoka pobjeda Želje nad Kiseljakom, dobre vijesti za navijače Plavih
14.08.2019. u 20:07

Fudbaleri Željezničara su u prijateljskoj utakmicei savladali Kiseljak rezultatom 8:0.

Željezničar je prvo poluvrijeme riješio u svoju korist sa 6:0. Po dva gola su postigli Ramović i Zajmović, a po jedan Mehić i Subašić.

U drugom poluvremenu Plavi postižu još dva gola. Svoj treći gol postigao je Ramović, a konačan rezultat postavio Dacić.

Željezničar: Kjosevski (od 65. Kršić ), Salifu, Osmanković (od 46. Sipović), Bogičević (od 46. Beća), Pavić, Hajdarević, Mehić (od 65. Duraković), Subašić (od 65. Gasal), Ramović (od 60. Štilić), Mujezinović (od 65. Dacić), Zajmović (od 65. Sudar).

Plavi narednu utakmicu igraju u subotu od 20.30 sati protiv tuzlanske Slobode.