Nastradao Partizani
Visoka pobjeda Sarajeva u prvom kontrolnom meču u Sloveniji
Sarajevo je utakmicu počelo u sastavu: Kovačević, Lazić, Dupovac, Hebibović, Hodžić, Velkoski, Gavrić, Šišić, Tatar, Milanović, Ahmetović
23.06.2019. u 18:57

Fudbaleri Sarajeva u prvoj utakmici na pripremama u Sloveniji savladali su albanski Partizani sa uvjerljivih 5:1.

Sarajevo je utakmicu počelo u sastavu:Kovačević, Lazić, Dupovac, Hebibović, Hodžić, Velkoski, Gavrić, Šišić, Tatar, Milanović, Ahmetović.

Bordo tim je poveo već u sedmoj minuti golom Benjamina Tatara.

Mreže su mirovale do finiša prvog poluvremena, a onda su u posljednjih šest minuta viđeno još tri gola. Na 2:0 povidio je Ahmetović. Drugim golom Tatar je donio prednost Sarajevu od 3:0, da bi u prvj minuti sudijske prvog dijela pogodio Šišić.

U nastavku su viđena još dva gola, po jedna na obje strane. Prvo je Reinaldo Kalari smanjio na 4:1, da bi konačnih 5:1 postavio Alen Mustafić u 88. minuti utakmice.