Veliki preokret Manchestera protiv Juvea, asistencija Bičakčića
Ronaldo je pogodio za 1:0, ali se gosti s Old Trafforda nisu predavali
07.11.2018. u 22:55

Fudbaleri Manchester Uniteda napravili su veliki podvig u Torinu.

U 86. minuti gubili su 0:1, ali su do kraja uspjeli preokrenuti na 2:1 i veliku pobjedu protiv velikog rivala.

Ronaldo je doveo Staru damu u vodstvo u 65. minuti na asistenciju Bonuccija, a nedugo potom naš Miralem Pjanić mogao je potvrditi trijumf Italijana. No, njegov udarac zaustavio je De Gea.

A, onda kako to biva u fudbalu uslijedila je kazna. Prvo je Mata fenomenalnim golom iz slobodnjaka u 86. minuti izjednačio na 1:1, a u 90. minuti svoju mrežu pogodio je Alex Sandro za 1:2.

Podvig je napravio i Hoffenheim na gostovanju kod Lyona. Nijemci su gubili sa 2:0 i imali igrača manje, ali su uspjeli spasiti bod. Asistenciju je upisao naš reprezentativac Ermin Bičakčić koji je igrao cijeli susret.