Nastradala ruka
Velika greška, a zatim i teška povreda Huge Llorisa
05.10.2019. u 14:10

Fudbaleri Brightona već u trećoj minuti susreta osmog kola engleske Premier lige poveli su protiv Tottenhama. Vodećem golu domaćeg sastava koji je postigao Maupay kumovala je katastrofalna greška francuskog golmana Huge Llorisa.

Vodstvo Brightona nije bila jedina stvar koja je zabrinula menadžera Spursa Mauricija Pochettina, sigurno da će ga mnogo više zabrinuti povreda Llorisa, koji je, čini se, teško ozlijedio lakat.

Iako još nije potvrđen stepen povrede, činjenica da je kapiten Spursa na nosilima iznesen sa stadiona jasno govori da povreda nije nimalo bezazlena, a pojedini mediji u Engleskoj već spekulišu da se radi o lomu ruke.

U 32. minuti Connolly je udvostrulio prednost Brightona, a čini se kako se Spursi još nisu oporavili od teškog poraza u drugom kolu Lige prvaka od Bayerna rezultatom 7:2.

Vodeći pogodak Brightona i situaciju u kojoj se povrijedio Lloris pogledajte OVDJE.