Jasna poruka
Velibor Pudar razočaran nakon utakmice: Nikada više neću biti trener u Prvoj ligi FBiH
Fudbaleri GOŠK-a iz Gabele sve su bliže povratku u Premijer ligu Bosne i Hercegovine. No u seriji su od pet utakmica bez pobjede, ostvarivši dva poraza i tri remija.
24.04.2023. u 09:31

Proteklog vikenda izabranici Denisa Ćorića remizirali su na gostovanju u Doboju kod Kaknja - 1:1.

GOŠK je stigao do vodstva pogotkom Adeshine u 38. minuti, da bi poravnanje Mladosti donio Safet Čago u 55. minuti pogotkom sa bijele tačke. Do kraja susreta viđena su i dva crvena kartona, po jedan na obje strane kada je glavni sudac Sanel Silić isključio Farisa Hasića iz Mladosti i Sinišu Dujakovića iz GOŠK-a.

Nakon utakmice na društvenim mrežama oglasio se Velibor Pudar, trener golmana u GOŠK-u i otac naše najbolje plivačice Lane.

- Definitivno, poslije današnje utakmice, nikada više u svojoj trenerskoj karijeri neću biti trener u Prvoj ligi Federacije... Ispoštovat ću datu riječ i završiti ovu sezonu, svoju posljednju u ovom rangu takmičenja - napisao je Velibor Pudar.