Velež u 94. minuti ostao bez pobjede protiv Olimpika
Fudbaleri Veleža i Olimpika podijelili su bodove u posljednjem meču 24. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.
05.04.2021. u 19:53

Rođeni su do 94. minuta imali 1:0, ali su ostačlibez tri boda kada je Osmanović sa bijele tačke pogodio za 1:1.

U blijedom prvom poluvremenu vidjeli smo nekoliko poluprilika, a najbolju priliku imali su gosti u 34. minuti.

Anđušić je lobovao golmana Olimpika, ali je stoper Horić spasio Vukove, izbivši loptu sa gol linije. Do kraj prvog dijela dva puta je pokušao kapiten Olimpik, ali promjene rezultata nije bilo.

Rođeni su poveli na otvaranju drugog dijela. Radovac je šutirao, Hadžić odbio loptu do Darija, a on pogodio za 0:1.

Nastavili su Rođeni sa napadima, ali nisu uspjeli stići do drugog gola. Vukovi su se oslobodili pritiska, a u 60. i 68. minuti imali su sjajne prilike preko Isića i Šišića.

Trenutak odluke dogodio se u 94. minuti. Sudija Mujić pokazao je na bijelu tačku, a Osmanović je pogodio za veliki bod Vukova.