2. Bundesliga
Uvjerljiva pobjeda Đumića, Selimbegovićev Regensburg opet remizirao
Darmstadt bh. internacionalca Darija Đumića, koji je odigrao svih 90 minuta, slavio je sa ubjedljivih 4:0 na svom terenu protiv St. Paulija u meču 27. kola 2. Bundeslige.
23.05.2020. u 16:01

Već u 7. minutu doći su poelive preko Honsaka, a minimalnu prednost s početka utakmice fudbaler Paderborna imali su sve do posljednjih 15 minuta u kojima su stigli do visoke pobjede.

Prvo je u 74. minuti Stark udvostručio vodstvo, a zatim je tri minuta kasnije Mehlem pogodio za 3:0. Konačnih 4:0 postavio je Palsson golom u 89. minutu utakmice.

Jahn Regensburg mladog bosanskohercegovačkoh trenera Mersada Selimbegovića upisao je novi remi. Tim iz Bavarske je u gostima kod Sandhausena odigrao bez golova. Drugi je ovo remi Regensburg nakon što su u prošlom kolu izbjegli poraz golom iz penala u posljednjim trenucima utakmice.

Hannover je slavio na gostovanju kod Osnabrucka 4:2.