Na rubu regularnosti
Utakmica u Srbiji: Igrači u magli, publika ništa nije vidjela
Drugo poluvrijeme donijelo je gustu maglu, pa su i sami igrači na terenu Gradskog stadiona u Ivanjici imali dosta problema
08.12.2019. u 21:15

Utakmica 20. kola srbijanski Super lige između Javora i Voždovca odigran je na ivici regularnosti, a za sve je kriva gusta magla u Ivanjici.

Uprkos teškim uvjetima za igru, tri gola su pala na ovome susretu, a na kraju se radovao domaći sastav koji je slavio s 2:1.

Prvo poluvrijeme okončano je s 1:1. Javoru je prednost donio Petković, da bi dvije minute prije kraja Stanisavljević izjednačio rezultat.

Drugo poluvrijeme donijelo je gustu maglu, pa su i sami igrači na terenu Gradskog stadiona u Ivanjici imali probleme da vide saigrače, ali i fudbalere protivničkog tima.

U takvim uvjetima bolje se snašao domaći sastav koji je u 59. minuti golom Gjorgjievskog riješio pitanje pobjednika.

Posebno zanimljivo je bilo pratiti objave zvaničnog Twitter profila Voždovca. Iz beogradskog kluba nastojali su svaku objavu iskoristiti kako bi se pomalo našalili na račun uvjeta koji su vladali u drugom poluvremenu utakmice u kojoj su na kraju poraženi.