Procurio video
Urota protiv saigrača: Brate, nemoj mu dodavati, igra protiv nas
Već drugi put u posljednje dvije utakmice procurio je škakljiv video razgovora igrača Real Madrida.
28.10.2020. u 08:46

Kraljevi nikako da uvežu nekoliko kvalitetnijih nastupa. Nakon što su na Nou Campu s 3:1 pobijedili Barcelonu i tako isprali gorak okus poraza od Shakhtara u prvom kolu Lige prvaka, desio im se novi kiks, spašavali su se u gostima kod Borussije Mönchengladbach.

Poraz u drugom kolu elitnog takmičenja Kraljevi su izbjegli zahvaljujući golu Casemira u 93. minuti.

VEZANI TEKST - Sin francuske legende namučio Real, Kraljevi izbjegli blamažu

Do tada je španski velikan promašio popriličan broj prilika, a među nepreciznima je bio i mladi Brazilac Vinicius Junior. Njega od samog debija prati glas lošeg realizatora i igrača koji promašuje previše šansi za klub Realovih ambicija.

Čini se da je njegova neefikasnot dosadila čak i njegovim saigračima. Kamere su tako u poluvremenu uhvatile Karima Benzemu i Ferlanda Mendyja u zanimljivom razgovoru.

- Brate, nemoj mu dodavati. Igra protiv nas - rekao je Benzema svom zemljaku.

Španski list Marca izvukao je i zanimljiv podatak da je Mendy triput dodao Viniciusu u drugom poluvremenu, a lopta je u obrnutom smjeru otišla devet puta.

Na posljednjem El Clasicu kamere su uhvatile Isca kako se Luki Modriću žali na Zinedinea Zidanea.