"Bomba"
U sjajnoj formi: Golčina Višće za vodstvo Bašakšehira, a potom i asistencija
Zmaju je ovo bio peti prvenstveni pogodak u 18. nastupu, a pored pet golova zabilježio je i devet asistencija
18.01.2020. u 15:30

Istanbulski Bašakšehir od 22. minute susreta 18. kola turske Super lige vodi s 1:0 protiv Yeni Malatyaspora.

Strijelac vodećeg gola za turskog viceprvaka bio je fudbalski reprezentativac Bosne i Hercegovine Edin Višća.

Brzonogi fudbaler Bašakšehira odlično je "iz prve" loptu zahvatio na ivici šesnaesterca, a golman gostiju nije imao šanse protiv sjajnog šuta bh. reprezentativca.

Zmaju je ovo bio peti prvenstveni pogodak u 18. nastupu, a pored pet golova zabilježio je i osam asistencija.

Već u 34. minuti Višća je zabilježio devetu asistenciju u ovoj sezoni, nakon što je Kahveci dodavanje Zmaja pretvorio u 3:0.