Kontrolni meč
Tuzla City u Međugorju poražen od federalnog prvoligaša
Ekipa Tuzla Cityja je nakon obavljenih priprema u Turskoj, nastavila sa radom u Međugorju.
12.02.2020. u 15:00

Danas je tim Elvira Baljića u Hercegovini odigrao prijateljsku utakmicu protiv Čapljine, a federalni prvoligaš slavio je sa 1:0.

Jedini gol na utakmici viđen je u 40. minuti, a Čapljina je do trijumfa stigla pogotkom Zubca sa bijele tačke.

Tuzlaci su meč počeli u sastavu: Fejzić, Efendić, Kosić, Nukić, Ivković, Leković, Arežina, Sesar, Hadžanović, Burić i Ramić. U nastavku meča Baljić je dao priliku još: Muminoviću, Ubiparipu, Beganoviću, Kuloviću, Maksimoviću i Stjepanoviću.

Tuzla City će za vikend odigrati generalku protiv Širokog Brijega na Pecari, a u prvom kolu nastavka Premijer lige BiH gostuju kod Sarajeva na Koševu.