Računaju se golovi
Trener Velšana nakon poraza od Sarajeva: Završilo je frustrirajuće, bili smo bolji
Andrew Morrison, trener Connah's Quay Nomadsa, prvaka Velsa koji je poražen od Sarajeva sa 0:2, bio je razočaran nakon poraza svog tima u prvom pretkolu Lige prvaka.
20.08.2020. u 00:04

Škotski trener smatra da je njegov tim taktički bolje stajao na terenu i da je mogao do prolaska dalje.

- Završilo je frustrirajuće. U prvih 45 minuta nisu šutirali na naš gol, izuzev tog pogotka. Teren je bio mokar nakon kiše i nije bilo lako golmanu u toj situaciji. Zaista smo nesretno primili pogodak.

Sarajevo je imalo posjed lopte, ali mi smo diktirali tempo i taktički smo kontrolisali igru. Razočaran sam rezultatom. Svi koji su gledali utakmicu misle isto kao i ja. Imali smo u devetoj minuti najbolju šansu na utakmici. Mislim da smo bili bolji, ali se računaju golovi - kazao je Morrison.